Aktivity

Kromě posilovny a cardio zóny u nás naleznete i spoustu skupinových lekcí. Stačí si jen vybrat a přijít si to zkusit. Budeme se na vás těšit

Power jóga

Power jóga

Power jóga se začala cvičit v USA v druhé polovině devadesátých let, kdy několik cvičitelů jógy hledalo způsob, jak jógu přiblížit širšímu okruhu lidí a udělat ji více dynamickou. Power jóga se zaměřuje na protažení a posílení svalů celého těla. Na rozdíl od klasické jógy se více soustředí na fyzické cvičení než na mysl. Hlavními prvky této jógy jsou ... (více)
Body form

Body form

Body form je cvičení aerobního charakteru, které pomáhá zvyšovat fyzickou kondici a posiluje a tvaruje celé tělo s důrazem na partie problémové (střed těla). V lekci u nás využíváme především intervalový trénink, který je typický střídáním rychlých úseků vyšší intenzity s úseky odpočinkovými. Cvičíme kalistenicky (s využitím vlastní tělesné váhy), ... (více)
TRX

TRX

TRX trénink nám pomůže vybudovat pevnou a zdravou postavu. Při tréninku na závěsném TRX zařízení používáme svou vlastní tělesnou hmotnost. Cvičení je zábavné, efektivní a přináší úžasné výsledky. S TRX můžete provádět cviky na celkové posílení těla, výbušnost, mobilitu nebo cviky na protažení. Samozřejmostí jsou variace základních cviků jako kliky ... (více)
Léčivá jóga - jóga pro seniory

Léčivá jóga - jóga pro seniory

Jóga pro seniory nabízí jógové cvičení - jógové pozice, které jsou upraveny s ohledem na pokročilejší a zkušenější období života. Seniorská jóga je praxí ověřený návod na udržení zdraví, ohebnosti, odolnosti a psychické pohody.  Cílem lekcí je nácvik jógových pozic, jednoduchých sestav a správného dýchání, vhodných i pro domácí praxi. Vzhledem k pohodové a klidné úrovni c ... (více)
Jin-jang jóga

Jin-jang jóga

Tuto lekci nabízíme na závěr týdne a je to taková, malinko nadneseně řečeno, oživlá monáda... Lekce totiž nabízí vyváženou kombinaci dynamického cvičení nabitého potivou yangovou energií  s krásnou Yin relaxací. Jednoduše - posílíme své tělo a zároveň očistíme a zklidníme mysl pro krásný vstup do dalšího týdne....
Aerobik mix

Aerobik mix

Intenzivní aerobní lekce zaměřená na trénink kardiovaskulárního systému, redukci tuků, rozvoj pohybové koordinace a paměti. Hodina má rychlejší tempo, prvky a kroky aerobiku se spojují postupně do vazeb a výsledné choreografie. Každá lekce je zakončena posilováním břišních svalů a strečinkem. Hodina není úplně vhodná pro ty, kteří nemají s aerobikem žádnou zkušenost. Tedy spíše pro mírně ... (více)
Spinning

Spinning

Spinning je skupinové cvičení na stacionárním kole (indorcycling), provozované s hudbou. Patří mezi aerobní cvičení, kdy si každý jezdec volí zátěž dle svých možností a cílů, tempo určuje rytmus hudby. Tento mladý sport probíhá pod vedením lektorů, je nenáročný na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a jeho cílem je celkové procvičení svalů nohou, hý ... (více)
Kardio zóna

Kardio zóna

V každém fit centru se většinou nachází kardio zóna a jak již logo naznačuje, výjimkou není ani to naše. Najdete u nás tři běžecké pásy, dva eliptické trenažéry a jeden veslovací trenažér. Kardiovaskulární trénink je nezbytný pro udržení fyzické kondice. Jedná se o vytrvalostní cvičení prováděné na kardio trenažérech, které rozvíjí srdečně cévní a d ... (více)