Aktivity

Kromě posilovny a cardio zóny u nás naleznete i spoustu skupinových lekcí. Stačí si jen vybrat a přijít si to zkusit. Budeme se na vás těšit

 

Power jóga - Power vinyasa flow

Power jóga - Power vinyasa flow

Power jóga se začala cvičit v USA v druhé polovině devadesátých let, kdy několik cvičitelů jógy hledalo způsob, jak jógu přiblížit širšímu okruhu lidí a udělat ji více dynamickou. V našich lekcích budete praktikovat především styl Power vinyasa flow.  Ten patří mezi dynamické styly jógy, které dokážou krásně formovat celé tělo a intenzivnějším způsobem přenést pozornost a vědomí k sobě samým, ... (více)
Body form

Body form

Body form je cvičení aerobního charakteru, které pomáhá zvyšovat fyzickou kondici a posiluje a tvaruje celé tělo s důrazem na partie problémové (střed těla). V lekci u nás využíváme především intervalový trénink, který je typický střídáním rychlých úseků vyšší intenzity s úseky odpočinkovými. Cvičíme kalistenicky (s využitím vlastní tělesné váhy), ... (více)
TRX

TRX

TRX trénink nám pomůže vybudovat pevnou a zdravou postavu. Při tréninku na závěsném TRX zařízení používáme svou vlastní tělesnou hmotnost. Cvičení je zábavné, efektivní a přináší úžasné výsledky. S TRX můžete provádět cviky na celkové posílení těla, výbušnost, mobilitu nebo cviky na protažení. Samozřejmostí jsou variace základních cviků jako kliky ... (více)
Léčivá jóga - jóga pro seniory

Léčivá jóga - jóga pro seniory

Jóga pro seniory nabízí jógové cvičení - jógové pozice, které jsou upraveny s ohledem na pokročilejší a zkušenější období života. Seniorská jóga je praxí ověřený návod na udržení zdraví, ohebnosti, odolnosti a psychické pohody.  Cílem lekcí je nácvik jógových pozic, jednoduchých sestav a správného dýchání, vhodných i pro domácí praxi. Vzhledem k pohodové a klidné úrovni c ... (více)
Jin-jang jóga

Jin-jang jóga

Tuto lekci nabízíme na závěr týdne a je to taková, malinko nadneseně řečeno, oživlá monáda... Lekce totiž nabízí vyváženou kombinaci dynamického cvičení nabitého potivou yangovou energií  s krásnou Yin relaxací. Jednoduše - posílíme své tělo a zároveň očistíme a zklidníme mysl pro krásný vstup do dalšího týdne....
Aerobik mix

Aerobik mix

Intenzivní aerobní lekce zaměřená na trénink kardiovaskulárního systému, redukci tuků, rozvoj pohybové koordinace a paměti. Hodina má rychlejší tempo, prvky a kroky aerobiku se spojují postupně do vazeb a výsledné choreografie. Každá lekce je zakončena posilováním břišních svalů a strečinkem. Hodina není úplně vhodná pro ty, kteří nemají s aerobikem žádnou zkušenost. Tedy spíše pro mírně ... (více)
Spinning

Spinning

Spinning je skupinové cvičení na stacionárním kole (indorcycling), provozované s hudbou. Patří mezi aerobní cvičení, kdy si každý jezdec volí zátěž dle svých možností a cílů, tempo určuje rytmus hudby. Tento mladý sport probíhá pod vedením lektorů, je nenáročný na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a jeho cílem je celkové procvičení svalů nohou, hý ... (více)
108 pozdravů slunce

108 pozdravů slunce

Pojďme si spolu užít nádhernou meditaci v pohybu a 108 krát zacvičme Surya Namaskar, tedy pozdrav Slunce, který je základním pilířem jógy. Budeme plynout s dechem a s klidnou myslí a z běžné jógové praxe, zacvičením přesně 108 pozdravů, vytvoříme krásný spirituální obřad. Číslo 108 má totiž zvláštní čarovnou sílu.... Víc si povíme až budeme spolu....   ... (více)
Kardio zóna

Kardio zóna

V každém fit centru se většinou nachází kardio zóna a jak již logo naznačuje, výjimkou není ani to naše. Najdete u nás tři běžecké pásy, dva eliptické trenažéry a jeden veslovací trenažér. Kardiovaskulární trénink je nezbytný pro udržení fyzické kondice. Jedná se o vytrvalostní cvičení prováděné na kardio trenažérech, které rozvíjí srdečně cévní a d ... (více)